Biedrība “Mēs Bernātiem”

Biedrība „Mēs Bernātiem” ir dibināta 2016. gadā. Uz šo brīdi kopiena pulcē 20 spilgtu un atšķirīgu raksturu personības, kuras, papildinot viena otru un savstarpēji bagātinoties, brīnumainā veidā spēj radoši un jēgpilni būt ne vien blakus, bet kopā.

Biedrības mērķi ir veicināt Bernātu attīstību – organizēt kultūras, sporta un tūrisma pasākumus, attīstīt atpūtas piedāvājumu klāstu un infrastruktūru, saglabāt un popularizēt dabas un kultūrvēsturisko mantojumu.

Ik gadu biedrības cilvēki nesavtīgi rīko visai sabiedrībai atvērtus svētkus un sarīkojumus, cieņpilni kopj senas un aizrautīgi veido jaunas tradīcijas, plecu pie pleca rada pievilcīgu ciema vidi. Līdz šim lielākais un apmeklētākais pasākums biedrības pasākums bija “Ceriņu Svētki” 2018. gadā. Par ikgadēju tradīciju ir kļuvušas “Staro Bernāti” aktivitātes novembrī – patriotu nedēļā, kopīga Ziemassvētku eglītes uzstādīšana un pušķošana Bernātu centrā, dažādas vides sakopšanas talkas, brīvdabas kino vakari vasaras mēnešos, izstādes un brīvdabas koncerti ar Latvijā pazīstamu mākslinieku piedalīšanos brīvdienu mājās “Sīpoli, un gaisā virmo arvien jaunas ieceres.

2022. gada jūnijā biedrība piedalījās konkursā un ieguva Vislatvijas atpazīstamības zīmi “VIEDAIS CIEMS” par ieguldīto darbu Bernātu ciema attīstībā.

Biedrību vada un dažādus projektus raksta valdes locekle Diāna Ansule. Ja arī Tu vēlies iesaistīties – sazinies ar viņu!

Kontaktpersona

Diāna Ansule

E-pasts

diana.ansule21@gmail.com

Tālrunis

+371 2 780 9437

Facebook

Skip to content